گوناگون

رهبر معظم انقلاب: از دست‌اندازی برخی به باغ‌ها و باغستان‌ها جلوگیری شود

روزهای بروجرد- رهبر انقلاب تاکید کردند: در تهران، باغ‌ها و باغستان‌هایی وجود دارد که برخی به دنبال دست‌اندازی به آنها هستند اما باید جلوی این کار که ضربه به زندگی و آسایش شهری است، گرفته شود.

رهبر انقلاب: از دست‌اندازی برخی به باغ‌ها و باغستان‌ها جلوگیری شود
رهبر انقلاب: از دست‌اندازی برخی به باغ‌ها و باغستان‌ها جلوگیری شود

به گزارش ایلنا، به‌مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی، رهبر انقلاب دو اصله نهال میوه غرس کردند.

آیت الله خامنه‌ای سپس در سخنانی روز و مراسم درختکاری را رسمی مبارک در سراسر کشور دانستند و با اشاره به اهمیت و برکات گیاهان، جنگلها و مراتع در حفظ هوا و آب، زیبا و تماشایی کردن فضای زندگی و تولید محصولات مفید برای بشر، خطاب به مسئولان تأکید کردند: مسئولان باید مانع از بین رفتن درختان موجود در شهرها شوند.

ایشان افزودند: در تهران، باغ‌ها و باغستان‌هایی وجود دارد که برخی به دنبال دست‌اندازی به آنها هستند اما باید جلوی این کار که ضربه به زندگی و آسایش شهری است، گرفته شود.

رهبر انقلاب اسلامی مسئولان دستگاه‌های مربوط از جمله وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی و نیرو را به جدی گرفتن مسئله آبخیزداری در خصوص کاشت درخت و فضای سبز توصیه کردند و گفتند: اجرای این سیاست می‌تواند از عواملی باشد که مانع بروز ریزگردها و سیلاب‌ها شود.

Schaltungen mit ohmschen widerständen und spulenwie man unter anwendung der gesetze des wechselstromkreises findet, zeigen die bachelorarbeit ghostwriter erwischt beiden schaltungen der 3

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close