اخبار سیاسیلرستان

وزیر اطلاعات در معارفه مدیر کل جدید اطلاعات لرستان: برخورد قهرآمیز با فعالان اقتصادی بدهکار اشتباه است

روزهای بروجرد- وزیر اطلاعات گفت: برخورد قهرآمیز با فعالان اقتصادی بدهکار درست نیست بلکه باید با راهنمایی از انحراف این افراد جلوگیری کرده و آنان را به سمت تامین مایحتاج کشور سوق داد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی روز شنبه در جلسه شورای اداری لرستان در محل استانداری افزود: دستگیری و زندانی کردن برای برخورد با بدهکاران بانکی و فعالان اقتصادی متخلف اشتباه است.

وی کاهش تسهیلات بانکی را یکی از روش های تاثیرگذار در این حوزه دانست و بیان کرد: ایجاد امنیت اقتصادی و تشویق به سرمایه گذاری از ضروریات امروز کشور است.

وزیر اطلاعات با انتقاد از اذیت و آزاد مردم در فضای مجازی گفت: این امر در شان جامعه ایمانی نیست و همه از جمله مسئولان باید باید به نحوی عمل کنند تا آرامش و امنیت از مردم سلب نشود.

حجت الاسلام والمسلمین علوی تصریح کرد: مردم حق داشتن امنیت با تمامی ابعاد آن را دارند و دستگاه اطلاعات نیز باید امنیت روانی و اقتصادی احاد جامعه را تامین کند تا شکوفایی در تمامی عرصه ها تحقق یابد.

وی گفت: ارتقا امنیت موجب حفظ سرمایه های انسانی و مادی کشور است که نباید تحت عنوان برخورد با مفاسد اقتصادی، آرامش فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران را به خطر انداخت.

***پرهیز از دامن زدن به مسایل اختلافی راه مقابله با دسیسه دشمن
وزیر اطلاعات همچنین افزود: جنگ روانی و القای عداوت از جمله اقدامات دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی است که باید برای مقابله با دسیسه بدخواهان نظام، از دامن زدن به مسائل اختلافی پرهیز کرد.

حجت الاسلام علوی با تقدیر از رقبای دولت که در برابر نیرنگ دشمنان پیام همدلی و وحدت داده اند، گفت: مردم با ایجاد امید در جامعه و پیوند مسئولان، مشکلات و نارسایی ها را تحمل می کنند.

وی تصریح کرد: دشمنان، با ورود به جنگ اقتصادی، واحدهای تولیدی و عرصه های کارآفرینی را هدف قرار داده اند که باید در این شرایط نسبت به رفع مشکلات این قشر تلاش کرد.

***مسئولان سنگ صبور ملت باشند
وزیر اطلاعات ادامه داد: مسئولان باید حرف مردم را شنیده و دغدغه آنان را با تدبیر برطرف کنند چرا که می توان با همدلی مسئولان در درد و رنج مردم و همراهی آنان برای رفع مشکلات، با موفقیت از این برهه عبور کرد.

حجت الاسلام علوی گفت: مسئولان باید سنگ صبور ملت بوده و آرامش و بردباری داشته باشند.

وی اظهار داشت: مدیران جمهوری اسلامی باید فرصت خدمتگزاری به مردم را ارج نهاده و بدون منت و کم کاری، به این ملت وفادار و ولایتمدار خدمت کنند.

وی تصریح کرد: عملکرد شایسته مدیران کل ادارات اطلاعات در سراسر کشور از جمله لرستان نیز موجب وحدت و هم افزایی دستگاهها و نهادهای دولتی بوده است.

***آرامش همراه با نشاط برای جامعه ضروری است
وزیر اطلاعات همچنین گفت: حکفرمایی در جامعه و پیشگیری از انفجار و عملیات های ترورریستی برای کشور لازم است اما کافی نیست.

حجت الاسلام علوی افزود: ارتقا احساس امنیت و آرامش همراه با نشاط برای مردم و جامعه ضروری است و موجب رشد معنوی می شود.

وی با تاکید بر حفظ امنیت، جان، مال، آبروی افراد و امنیت اخلاقی جامعه بر اساس آیات و روایات اظهار داشت: اسلام با هر فردی که امنیت جامعه را با هتک، توهین و افترا به خطر می اندازد، برخورد می کند.

وی همچنین با تقدیر از مسئولان لرستان برای خدمتگزاری به مردم بیان کرد: افرادی که کارنامه خود را با ظلم و بی عدالتی سیاه نمی کنند، حق برخورداری از امنیت را دارند.

در این مراسم مدیر کل جدید اطلاعات لرستان معرفی و منصوب شد.

مقالات مشابه

1 thought on “وزیر اطلاعات در معارفه مدیر کل جدید اطلاعات لرستان: برخورد قهرآمیز با فعالان اقتصادی بدهکار اشتباه است”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close