اخبار بروجردویژه ها

فرماندار بروجرد: زیرگذر پادگان مهندسی با توجه به قرار گرفتن در جاده ترانزیت باید در سریع ترین زمان ممکن به بهره برداری برسد

روزهای بروجرد- فرماندار بروجرد گفت: نبود روشنایی و استانداردهای لازم در علائم راهنمایی و رانندگی در محور بروجرد به اشترینان آن را به محوری حادثه‌خیز تبدیل کرده است.

به گزارش فارس، عبدالرحیم رحیمی در جلسه شورای هماهنگی ترافیک لرستان که در فرمانداری بروجرد برگزار شد، اظهار کرد: محور بروجرد به اشترینان به طول ۱۲ کیلومتر روشنایی نداشته و اینگونه احتمال وقوع تصادفات در آن بیشتر است.

وی با اشاره به نیاز ورودی و خروجی‌های شهر بروجرد به اصلاح و روکش آسفالت، بیان کرد: البته معابر و خیابان‌های اصلی و فرعی شهر نیز بی‌نیاز از آسفالت نیستند.

فرماندار بروجرد با حادثه‌خیز خواندن محور خرم آباد به بروجرد در منطقه پادگان مهندسی، عنوان کرد: این محور محل تردد چند هزار نفر بوده و از محورهای حادثه‌خیزی است که آمار تصادفات منجر به فوت و جرح بسیاری دارد.

رحیمی در خصوص اجرای پروژه زیرگذر در تقاطع پادگان مهندسی بروجرد، خاطرنشان کرد: با محول کردن کار به اداره راهداری و با وجود انتخاب پیمانکار اما عملاً عملیات اجرایی پروژه تاکنون آغاز نشده است.

وی با انتقاد از تاخیر چند ماهه در شروع عملیات اجرای این پروژه تاکید کرد: با توجه به نقش محور بروجرد-خرم‌آباد در اتصال استان‌های غربی به جنوبی کشور، این پروژه باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن اجرایی شده و تا پیش از پایان سال به بهره‌برداری برسد.

فرماندار بروجرد تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع ضروری است پس از بازدید میدانی از محل اجرای پروژه، جلسه‌ای تخصصی با حضور ادارات مربوطه برگزار شده و عملیات اجرایی زیرگذر پادگان مهندسی در روزهای آتی عملا آغاز شود.

رحیمی با توجیه‌پذیر نخواندن تاخیر چند ماهه در شروع عملیات اجرایی این پروژه اظهار کرد: با توجه به حجم بالای تردد خودروها از این محور، کار احداث زیرگذر پادگان مهندسی باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن اجرایی شده و به بهره‌برداری برسد.

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close