اخبار بروجردویژه ها

وضعیت فوق قرمز کرونایی در بروجرد؛ محدودیت‌ها بیشتر می‌شود

روزهای بروجرد- سرپرست فرمانداری بروجرد گفت: با توجه به اینکه شهرستان بروجرد از نظر ابتلا به بیماری کرونا در وضعیت فوق قرمز کرونایی قرار گرفته است محدودیت‌های بیشتری اعمال می‌شود.

احمد گودرزیان در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: با توجه به جلسه‌ای که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور استاندار لرستان برگزار شد متاسفانه مشخص شد که شهرستان بروجرد نسبت به دیگر شهرهای استان در وضعیت فوق قرمز کرونایی قرار دارد که پس از جلسه مذکور در شهرستان نیز با حضور مسئولان ادارات و کسانی که می‌توانند در بحث پیشگیری از ویروس کرونا اقداماتی انجام دهند جلسه‌ای برگزار شد.

وی افزود: در جلسه شهرستان تمام دستور العمل‌های استانی مرور و یادآوری شد و براساس مصوباتی که در هفته گذشته در آخرین جلسه داشتیم مقرر شد که سختگیری‌ها بیشتر شود،البته در این مورد مردم نیز باید همکاری‌های لازم را داشته باشند.

سرپرست فرمانداری شهرستان بروجرد عنوان کرد: همه تصمیماتی که در مورد رعایت  پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی در جلسه هفته گذشته داشتیم در این جلسه دوباره مطالعه شد و تصمیم گرفتیم که با شدت و جدیت بیشتری این تصمیمات را  اعمال کنیم و بنا شده که بحث گروه‌های ۲،۳ و ۴ با اهمیت بیشتری به اجرا در آید  تا بتوانیم این  اوضاع آشفته را کنترل و از میزان مبتلایان به ویروس کرونا کم کنیم.

گودرزیان تاکید کرد: امیدواریم که در ادارات به این موضوع مهم اهمیت بیشتری داده و کلیه موارد بهداشتی را رعایت کنند تا هم خودشان و هم همکاران و خانواده‌هایشان در امان باشند.وقتی ادارات ما سالم باشد کار ارباب رجوع نیز روی زمین نمی‌ماند و همه براساس برنامه و اصول در ساعات اداری با آرامش کامل کار خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: از همه مدیران در ادارات انتظار داریم که مصوبات اعلام شده را با جدیت پیگیری و رعایت کنند از جمله جمع‌آوری بنرهای تسلیت در سطح شهرستان و برخورد با خودروهایی که برای مراسم عقد و عروسی آماده و گل‌کاری شده‌اند و در خیابان‌ها تردد دارند.

سرپرست فرمانداری شهرستان بروجرد تصریح کرد: از پلیس راهنمایی و رانندگی می‌خواهم که در این رابطه با ادارات مربوطه همکاری‌های لازم را داشته باشد و هرجا که نیاز به اعمال قدرت و برخورد قانونی بود ورود کند و جلوی این نا هنجاری‌ها گرفته شود تا بتوانیم از شیوع بیشتر این ویروس جلوگیری کنیم.

تگ ها

مقالات مشابه

1 thought on “وضعیت فوق قرمز کرونایی در بروجرد؛ محدودیت‌ها بیشتر می‌شود”

  1. سلام امام جمعه محترم بیماری کرونا را با طب سنتی درمان می کند ودرمان پیشنهادی خود را ارائه فرموده اند .بیماران می توانند از راهنمایی های معظم له در این مورد استفاده بنمایند .جای هیچگونه نگرانی نیست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close