اخبار بروجرد

المان در حال ساخت تُنگ ورشو در بروجرد فرو ریخت/ رییس اداره زیباسازی شهرداری برکنار شد

روزهای بروجرد- در پی فرو ریختن پوسته بیرونی المان تُنگ ورشو در میدان امام حسن مجتبی(ع)، شهردار بروجرد رییس اداره زیباسازی شهرداری را از سمت خود برکنار کرد.

در این حادثه خوشبختانه به کسی آسیبی نرسید اما پوسته بیرونی این سازه که در حال ساخت بود فرو ریخت.

یحیی عیدی‌بیرانوند در بازدید میدانی از این پروژه با بیان اینکه کار طراحی و اجرای این المان سال ۹۹ و قبل از حضور من در شهرداری بروجرد انجام شده است، اظهار کرد: به حکم وظیفه و به عنوان خدمتگزاری کوچک از تک تک مردم نجیب بروجرد به خصوص اهالی محترم منطقه لرآباد عذرخواهی می‌کنم.

وی افزود: طی سال‌های گذشته مطالعات و محاسبات علمی در خصوص اجرای المان فوق انجام نشده و این مهم منجر به فرو ریختن پوسته بیرونی المان قبل از تکمیل آن شده است.

شهردار بروجرد خاطرنشان کرد: تمام کسانی که در سال‌های گذشته و حتی قبل از تصدی من در این پروژه به نحوی دخالت داشته‌اند، اعم از طراح، مجری، پیمانکار، ناظران به دستگاه قضائی معرفی خواهند شد و شهرداری همه توان خود را در راستای برخورد با مقصران این حادثه و جبران خسارت به اموال عمومی به کار خواهد بست.

عیدی‌بیرانوند تاکید کرد: در آینده‌ای نزدیک با طراحی دقیق، حساب شده و اصولی، جبران خسارت پیش آمده برای اهالی نجیب منطقه لرآباد را در دستور کار خود قرار می‌دهم.

این اظهارات شهردار بروجرد در حالی است که آگهی مناقصه پیمانکاری ساخت این المان در زمان وی و به تاریخ ۱۰ دیماه ۱۴۰۰ و به قیمت ۳۱۰ میلیون تومان منتشر شده است.

پی و ستون های این المان در زمان رحیم جافری شهردار پیشین ساخت شد و ادامه کار در زمان یحیی عیدی بیرانوند انجام شده است.

 

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close