اخبار ایران

مقایسه تعرفه بسته‌های مکالمه همراه اول و ایرانسل

روزهای بروجرد– خرید بسته مکالمه هزینه تماس را به ازای هر دقیقه تا ۱۵ تومان کاهش می‌دهد. امسال تعرفه هر دقیقه تماس تقریبا ۶۰ تومان و این رقم با خرید بسته مکالمه در بهترین حالت تا ۴۵ تومان تقلیل پیدا می‌کند. ایرانسل و همراه اول این بسته‌ها را برای مشترکان اعتباری و دائمی جدا کردند.

گران‌ترین بسته مکالمه همراه اول برای مشترکان دائمی هزار دقیقه تماس رایگان درون شبکه را فراهم می‌کند و ۴۴ هزار و ۹۰۰ تومان فروخته می‌شود. آن‌هایی که سیم کارت اعتباری این اپراتور را دارند، گران‌ترین بسته مکالمه را ۴۱ هزار و ۹۰۰ تومان می‌خرند و امکان استفاده از ۸۰۰ دقیقه مکالمه رایگان را خواهند داشت.

در اپراتور ایرانسل گران‌ترین بسته مکالمه که هزار دقیقه حجم دارد، ۴۵ هزار تومان به مشترکان اعتباری فروخته می‌شود و دارندگان سیمکارت‌های دائمی گران‌ترین بسته مکالمه را ۳۲ هزار تومان خریداری می‌کنند و حجم این بسته ۸۰۰ دقیقه است.

رایتل به‌عنوان سومین اپراتور همراه فقط یک بسته مکالمه ارائه می‌کند و آن را با حجم ۵۰۰ دقیقه‌ای، ۱۷ هزار تومان به مشترکان خود می‌فروشد.

بسته مکالمه همراه اول

خرید بسته مکالمه همراه اول برای مشترکان دائمی و اعتباری این اپراتور تاحدودی تفاوت دارد. ارزان‌ترین بسته مکالمه همراه اول برای مشترکان دائمی این اپراتور ۱۰ هزار و ۹۰۰ تومان فروخته می‌شود و ۲۰۰ دقیقه حجم دارد. در سوی مقابل گران‌ترین بسته مکالمه همراه اول برای مشترکان دائمی ۴۴ هزار و ۹۰۰ تومان ارزش دارد و فرصت هزار دقیقه مکالمه را فراهم می‌کند.

این وسط بسته‌های ۳۰۰، ۵۰۰ و ۷۰۰ دقیقه مکالمه را همراه اول به مشترکان دائمی خود به‌ترتیب ۱۵ هزار و ۹۰۰ تومان، ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان و ۳۴ هزار و ۹۰۰ تومان عرضه کرده است. اگر جزو مشترکان اعتباری این اپراتور هستید، پنج انتخاب برای خرید بسته مکالمه همراه اول خواهید داشت.

ارزان‌ترین آن‌ها ۹ هزار و ۴۰۰ تومان ارزش دارد و ۱۵۰ دقیقه حجم آن است. گران‌ترین بسته مکالمه همراه اول برای مشترکان اعتباری ۴۱ هزار و ۹۰۰ تومان به‌فروش می‌رسد و با خرید آن امکان استفاده از ۸۰۰ دقیقه مکالمه را خواهید داشت.

همچنین خرید بسته‌های مکالمه ۲۵۰، ۴۰۰ و ۶۰۰ دقیقه‌ای همراه اول برای مشترکان اعتباری این اپراتور به‌ترتیب ۱۴ هزار و ۹۰۰ تومان، ۲۲ هزار و ۹۰۰ تومان و ۳۲ هزار و ۹۰۰ تومان تمام می‌شود.

نکته مهم این است که مدت استفاده از این بسته‌ها یک ماهه است، به این قیمت‌ها، موقع خرید ۹ درصد مالیات اضافه می‌شود و امکان خرید همزمان دو بسته وجود ندارد.

انواع بسته مکالمه همراه اول

سیمکارتحجم بستهقیمت
دائمی۲۰۰ دقیقه۱۰ هزار و ۹۰۰ تومان
دائمی۳۰۰ دقیقه۱۵ هزار و ۹۰۰ تومان
دائمی۵۰۰ دقیقه۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان
دائمی۷۰۰ دقیقه۳۴ هزار و ۹۰۰ تومان
دائمیهزار دقیقه۴۴ هزار و ۹۰۰ تومان
اعتباری۱۵۰ دقیقه۹ هزار و ۴۰۰ تومان
اعتباری۲۵۰ دقیقه۱۴ هزار و ۹۰۰ تومان
اعتباری۴۰۰ دقیقه۲۲ هزار و ۹۰۰ تومان
اعتباری۶۰۰ دقیقه۳۲ هزار و ۹۰۰ تومان
اعتباری۸۰۰ دقیقه۴۱ هزار و ۹۰۰ تومان

بسته مکالمه ایرانسل

خرید بسته مکالمه ایرانسل برای مشترکان اعتباری این اپراتور به شش شکل مختلف انجام می‌شود و ارزان‌ترین و گران‌ترین آن‌ها به‌ترتیب هزار و ۵۰۰ تومان و ۴۵ هزار تومان فروخته می‌شوند. با خرید ارزان‌ترین بسته مکالمه ایرانسل، ۲۰ دقیقه مکالمه درون‌شبکه به‌مدت ۳۰ روز در اختیارتان قرار می‌گیرد و اگر دو هزار و ۸۰۰ تومان بپردازید، مدت استفاده از مکالمه رایگان به ۴۰ دقیقه افزایش پیدا می‌کند. با خرید بسته مکالمه ایرانسل با قیمت پنج هزار و ۵۰۰ تومان، ۸۰ دقیقه مکالمه رایگان خواهید داشت و با خرید بسته مکالمه ۹ هزار و ۶۰۰ تومانی این اپراتور، حجم بسته به ۱۶۰ دقیقه می‌رسد. ایرانسل بسته مکالمه ۳۲۰ دقیقه‌ای را ۱۷ هزار و ۶۰۰ تومان می‌فروشد و برای بسته مکالمه هزار دقیقه‌ای خود از مشترکان اعتباری ۴۵ هزار تومان دریافت می‌کنند. مشترکان دائمی ایرانسل برای خرید بسته مکالمه چهار انتخاب دارند. بسته مکالمه ۱۰۰ دقیقه‌ای پنج هزار و ۵۰۰ تومان فروخته می‌شود و قیمت بسته مکالمه ۲۰۰ دقیقه‌ای ۱۰ هزار تومان است. همچنین برای خرید بسته مکالمه ۴۰۰ دقیقه‌ای ایرانسل باید ۱۸ هزار تومان بپردازید و این رقم با خرید بسته مکالمه ۸۰۰ دقیقه‌ای به ۳۲ هزار تومان افزایش پیدا می‌کند. این بسته‌ها امکان مکالمه رایگان درون شبکه را مهیا می‌کند، یک ماه اعتبار دارند و به قیمت آن‌ها موقع خرید، ۹ درصد مالیات اضافه خواهد شد.

انواع بسته مکالمه ایرنسل

سیمکارتحجم بستهقیمت
دائمی۱۰۰ دقیقهپنج هزار و ۵۰۰ تومان
دائمی۲۰۰ دقیقه‌۱۰ هزار تومان
دائمی۴۰۰ دقیقه‌۱۸ هزار تومان
دائمی۸۰۰ دقیقه۳۲ هزار تومان
اعتباری۲۰ دقیقههزار و ۵۰۰ تومان
اعتباری۴۰ دقیقهدو هزار و ۸۰۰ تومان
اعتباری۸۰ دقیقهپنج هزار و ۵۰۰ تومان
اعتباری۱۶۰ دقیقه۹ هزار و ۶۰۰ تومان
اعتباری۳۲۰ دقیقه۱۷ هزار و ۶۰۰ تومان
اعتباریهزار دقیقه۴۵ هزار تومان
منبع: فرارو
تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close