اخبار بروجردویژه ها

استاندار لرستان: ۱۵۸ میلیارد تومان برای احیای صنعت در بروجرد اختصاص داده شد

روزهای بروجرد– استاندار لرستان گفت: ۳۰۰ میلیار اعتبار برای احیای صنعت لرستان تخصیص داده شده که این میزان ۱۵۸ میلیارد تومان معادل ۵۰ درصد کل بودجه به شهرستان بروجرد اختصاص داده شده است.

به گزارش ایرنا فرهاد زیویار در آیین افتتاح مدرسه ۶ کلاسه روستای برکت آباد بخش اشترینان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شهرستان بروجرد استعداد بالایی در صنعت دارد و دولت سیزدهم نیز خدمات خوبی برای احیای صنایع انجام داده است.

وی افزود: از اقدامات خوب دولت برای احیای صنایع و رونق تولید و اشتغال در شهرستان بروجرد افزایش خط اعتباری تسهیلات نساجی بروجرد به میزان ۲۰۰ میلیارد تومان است.

استاندار لرستان گفت: احیای کارخانه خودرو سازی با عنوان فردا موتورز با تولید ۳۰ هزار خودرو در سال و اختصاص اعتبار ۲۵۰ میلیاردی برای شرکت سیلیکون متال از اقدامات دولت در شهرستان بروجرد می باشد.

زیویار با اشاره به تصویب منطقه ویژه اقتصادی بروجرد شهر اشترینان افزود: از سرمایه گذاران بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در مناطق ویژه اقتصادی حمایت می شود.

وی اظهار داشت: امروز در شهرستان بروجرد پروژه های خوبی در بخش تولید و اشتغال افتتاح و به بهره برداری رسید.

استاندار لرستان گفت: دیدار مستقیم و رو در رو با تولید کنندگان و مردم از نعمت های دولت سیزدهم است و تلاش می کنیم همواره در میان مردم باشیم.

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close