اخبار بروجردلرستان

استاندار لرستان: با دستگاه‌هایی که در طرح نهضت ملی مسکن همراهی نکرده‌اند برخورد خواهیم کرد

روزهای بروجرد– استاندار لرستان بر لزوم همراهی و همکاری دستگاه‌های اجرایی در اجرای نهضت ملی مسکن تاکید کرد.

فرهاد زیویار در حاشیه جلسه شورای ملی مسکن استان، اظهار کرد: در مصوبات قبل، موضوع مند کردن جلسات به منظور انجام تغییرات لازم و همراهی و همکاری دستگاه‌ها، مورد تاکید قرار گرفت که امروز شاهد همراهی و همکاری خوب بانک‌ها در زمینه ثبت و انعقاد قرارداد و پرداخت تسهیلات مسکن هستیم.

او افزود: در ماه گذشته بانک‌های استان کارنامه خوبی ارائه کرده و عملکرد برخی از بانک‌ها در این خصوص از ۲۰ درصد به ۴۵ تا ۵۰ درصد رسیده و برخی از بانک‌ها در این زمینه در سطح ۸۵ و ۹۰ درصد هستند که جای تقدیر و تشکر دارد.

استاندار لرستان در ادامه گفت: در این جلسه در رابطه با سایر مباحث و همچنین تامین زمین‌های مورد نیاز طرح مسکن ملی در شهرستان‌های؛ بروجرد، نورآباد و الفت آباد مورد بررسی قرار گرفت که بخش‌هایی از آن انجام شده است.

زیویار با اشاره به اینکه بعضی از دستگاه‌ها در این خصوص همراهی نکرده‌اند، گفت:  از آنجا که ما در طرح نهضت ملی مسکن باید در مقابل مردم پاسخگو باشیم و باید کارنامه‌ای را ارائه کنیم حتماً با این دستگاه‌ها و بخش‌ها برخورد جدی خواهیم داشت.

استاندار لرستان با بیان اینکه دستگاه‌های خدمات رسان مثل شرکت توزیع نیروی برق، آب و گاز انصافاً همراهی خوبی داشته‌اند، گفت: بخش‌هایی از مجموعه ۷۱۵ واحدی شهر خرم آباد ظرف دو ماه آینده آماده تحویل خواهد بود.

 

 

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close