اخبار بروجرداخبار لرستان

۵۰ درصد مدارس لرستان مستحکم هستند

روزهای بروجرد– مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس لرستان می‌گوید بیش از ۵۰ درصد مدارس استان مستحکم هستند.

یونس بهاروند ایران نیا در جلسه ماهیانه مجمع خیرین لرستان افزود: ۲۸ درصد فضای موجود تخریبی هستند و ۲۲ درصد نیز نیاز به ترمیم دارند.

او تصریح کرد: برای مهر امسال با توجه به تعهدی که داده بودیم تعداد ۶۷ مدرسه بود اما با تلاش همکاران توانستیم این تعداد را به ۹۲ پروژه در قالب ۲۸۲ کلاس درس را برای مهر امسال آماده تحویل دهیم.

مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس لرستان خاطرنشان کرد: از این تعداد ۵۳ پروژه از این طرح‌ها در قالب طرح شهید پناهی بوده است که نشان از توجه دولت به مناطق محروم و روستاها بوده است.

بهاروند ایران نیا اضافه کرد: امید داریم تا مهر سال آینده مجموعاً ۲۰۰ پروژه را ساخت و تحویل آموزش‌وپرورش دهیم که از این مقدار ۸۲ پروژه تا دهه فجر افتتاح خواهند شد.

وی با بیان اینکه برای مهر امسال ۲۰ میلیارد تجهیزات خریداری شده است، افزود: از این اعتبار ۳ و نیم میلیارد تومان اعتبار هنرستان‌هاست و تا قبل از مهر امسال همه این تجهیزات به مدارس مورد نیاز تحویل داده خواهند شد.

 

 

تگ ها

مقالات مشابه

1 thought on “۵۰ درصد مدارس لرستان مستحکم هستند”

  1. بببا ب

    با سلام امیدوارم خانه معلم شماره ۲ بروجرد اماده شود تا بتوانیم زمستان هم به بروجدسفر کنیم شماره ۱ پارکینگ ندارد مسجد سلیمان m h mi fh sghl

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close