اخبار بروجردورزشویژه ها

آخرین خبرها از ورزشگاه بروجرد/ پروژه کی افتتاح می‌شود؟

روزهای بروجرد- رییس اداره راه و شهرسازی بروجرد آخرین خبرها دررابطه‌با پروژه ورزشگاه ولایت این شهرستان را تشریح کرد.

داریوش آزادبخت در گفت‌وگو با مهر با اشاره به پروژه ورزشگاه «ولایت» شهرستان بروجرد، اظهار داشت: تکمیل این پروژه در بین مصوبات سفر دولت به لرستان قرار دارد.

۳۴۵ میلیارد برای تکمیل پروژه نیاز است

او با بیان اینکه این پروژه از سال ۷۵ شروع شده است، عنوان کرد: در حال حاضر این پروژه ۷۸ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

رئیس اداره راه و شهرسازی بروجرد در ادامه سخنان خود با تأکید بر اینکه اعتبارات خوبی تا کنون به این پروژه تزریق شده است، افزود: تا کنون برای اجرای این پروژه حدود ۱۵۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

آزادبخت، بیان داشت: برای تکمیل این پروژه نیز ۳۴۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

او تکمیل این پروژه ورزشی را از مطالبات اصلی جوانان و مردم شهرستان بروجرد عنوان کرد و گفت: در حال حاضر پیمانکار این پروژه حدود ۲۰ میلیارد تومان طلب دارد.

رییس اداره راه و شهرسازی بروجرد از پیگیری استاندار لرستان از طریق وزارت راه و شهرسازی برای اختصاص اعتبار این پروژه ورزشی خبر داد.

افتتاح پروژه در سال ۱۴۰۵ در صورت تأمین اعتبار

شهاب فتح الهی معاون فرماندار بروجرد نیز دراین‌رابطه، اظهار داشت: برنامه این است که اگر مشکل اعتباری این پروژه حل شود، در سال ۱۴۰۵ به بهره‌برداری برسد.

او عنوان کرد: این پروژه ابتدا ۱۲ هزارنفری بود، برای اینکه مشکلات آن به‌ مرور حل شود در فاز اول تبدیل به پنج‌هزارنفری شد.

معاون فرماندار بروجرد با تأکید بر اینکه شهرستان بروجرد دارای ورزشکاران شاخصی در سطح کشور است، بیان داشت: تکمیل این پروژه ورزشی یکی از نیازهای اساسی شهرستان به‌حساب می‌آید.

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close