اخبار بروجرد

جلوگیری از ورود خودروهای غیربومی به بروجرد برای مقابله با کرونا

روزهای بروجرد- معاون عمرانی فرماندار بروجرد گفت: ورودی های این شهرستان در راستای مقابله با ویروس کرونا کنترل و از ورود خودروهای غیر بومی جلوگیری می‌شود.

مسعود فلاح در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و برای جلوگیری از انتشار بیشتر این بیماری، تدابیری در نظر گرفته شده که یکی از اقدامات کنترل ورودی های شهرستان بروجرد است.

وی اضافه کرد: چهار اکیپ در اشترینان، میدان زائران، میدان آیت اله بروجردی(ره) و پاسگاه همت آباد مستقر شده و ورودی های را کنترل می کنند که این اقدام با هدف حفظ سلامتی شهروندان و جلوگیری از شیوع کرونا در حال انجام است.

فلاح بیان کرد: در هر اکیپ ۶ نفر حضور دارند و در مجموع  ۲۴ نفر مشغول به فعالیت هستند و این کار همچنان تا کنترل کامل کرونا ادامه دارد.

معاون فرماندار اظهار داشت: از ۲ روز پیش بازار بروجرد و واحدهای صنفی بجز واحدهایی که مایحتاج ضروری مردم را تامین می کنند، تعطیل شدند و علاوه بر کنترل خودرو در خیابانها در حال انجام است.

وی افزود: شهروندان همکاری لازم را داشته باشند و در این روزها در منزل بمانند و تنها در مواقع ضروری از منزل خارج شوند و از تردد غیر ضروری در سطح شهر جدا خودداری کنند.

تاکنون ۴۰ نفر در بروجرد به کرونا مبتلا شده و پنج نفر جان خود را از دست داده اند.

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close