اخبار بروجرد

بزرگترین پارک آبی غرب کشور در بروجرد با حضور وزیر ورزش افتتاح شد

روزهای بروجرد- بزرگترین پارک آبی غرب کشور با حضور وزیر ورزش و جوانان در بروجرد افتتاح شد.

با حضور وزیر ورزش و جوانان و جمعی از مسوولان استانی، مجموعه ورزشی تفریحی پارک آبی بروجرد افتتاح شد.

به گزارش برنا، وزیر ورزش و جوانان در مراسم افتتاح این مجموعه اظهار داشت: خیلی خوشحالم که در مراسم افتتاح مجموعه ورزشی المپیک زاگرس شهرستان بروجرد حضور دارم. یکی از مهم ارین انگیزه های من در این سفر این بود که خدمت نمایندگان و مسئولین زحمتکش استان لرستان باشیم.

حمید سجادی افزود: قدردان زحمات آقای احسان مهاجر شجاعی هستیم‌ چون به عنوان سرمایه‌گذار و مجری این طرح زحمات زیادی را کشیده است. بیشتر می خواهیم که در این سفر بازدید میدانی از مجموعه های ورزشی داشته باشیم و با چالش ها و مشکلات جامعه ورزش استان لرستان آشنا شویم.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: هیات های استانی نیز نیاز به رسیدگی دارند و وظیفه ما این است که نگاه عدالت محور به همه رشته ها داشته باشیم. امیدوارم این سفر منشا اتفاقات خوب برای جامعه ورزش استان لرستان باشد.

او گفت: وظیفه خود می‌دانیم که در خدمت مردم باشیم و پیگیری پروژه‌های ورزشی را انجام دهیم. پروژه مجموعه ورزشی تفریحی المپیک زاگرس یک پروژه ملی است و همه باید قدر این پروژه را بدانیم چون زحمات زیادی برای این پروژه کشیده شده است. این پروژه علاوه بر ورزش در ایجاد نشاط و هیجان نیز کمک می‌کند.

مهاجر شجاعی: در فاز اول  برای حدود ۷۵نفر به صورت مستقیم اشتغال زایی شده است

احسان مهاچر شجاعی سرمایه گذار پروژه پارک آبی زاگرس بروجرد نیز در حاشیه افتتاح پروژه گفت: با توجه به محرومیت لرستان و شهرستان بروجرد از لحاظ زیرساخت های ورزشی و تفریحی تصمیم گرفتم امکاناتی را فراهم کنم تا جوانان بتوانند علاوه بر استفاده از این ظرفیت تفریحی ورزشی حداقل دارای شغل  شوند که  در این راستا سال ۹۴ زمین این پروژه ورزشی را از راه و شهرسازی تملک کردم  و سال ۹۶  پس از کلنگ زنی توانستیم آغاز به کار کنیم که در حال حاضر پروژه در فاز اول در پارک آبی و سالن های بدنسازی به صورت مجزا برای آقایان و خانمها به بهره برداری رسیده است و در قسمت های دیگر نیز  که یک  استخر VIP جهت استفاده مردم احداث شده است.

مهاجر شجاعی با بیان اینکه در فاز اول  برای حدود ۷۵نفر به صورت مستقیم اشتغال زایی شده است ، تصریح کرد: در فاز بعدی نیز که بهره برداری آن حدود هشت ماه طول خواهد کشید برای حدود ۳۵نفر دیگر اشتغال زایی خواهد شد.

عضو سابق  تیم ملی دوومیدانی و سرمایه گذار گذار پروژه پارک آبی زاگرس بروجرد یادآور شد: این پروژه ورزشی  از لحاظ توریسم ورزشی در جذب توریست از شهرها و استان های مختلف یک پتانسیل  مهم برای بروجرد است.

 مهاجر شجاعی در خصوص میزان اعتبار هزینه شده  در این پروژه نیز گفت: تاکنون حدود ۵۰ میلیارد تومان اعتبار  در این پروژه هزینه شده که ۱۸میلیارد و ۶۰۰میلیون تومان آن از تسهیلات بانک ملی بوده است.

او با بیان اینکه فاز های بعدی استخر VIP ، سالن ورزشی و قسمت بوفه در هشت ماه آینده به بهره برداری می رسد، خاطرنشان کرد:  تکمیل فاز بعدی این پروژه ورزشی به حدود ۳۵میلیارد تومان دیگر نیاز دارد.

 

 

تگ ها

مقالات مشابه

13 thoughts on “بزرگترین پارک آبی غرب کشور در بروجرد با حضور وزیر ورزش افتتاح شد”

 1. ازطرف خودم ودوستان کمال تشکر وسپاسگزاری از آقای احسان مهاجر شجاعی را داریم ممنون ک بفکر شهر بروجرد بودید واین شهر رو برای احداث این مجتمع انتخاب کردید همیشه دعا گوی شما هستیم

  1. چرا نباید بروجرد جای پیشرفت داشته باشه؟ چرا باید تو استان امکانات نداشته باشه ؟ مگه بروجرد از خرم‌آباد ،درود، کوهدشت ، پلدخترو… میمونه؟

  2. عامو قدرت توی قرن بیستم هستی این حرفا چیه مرکز و غیر مرکز چیه ، این مهمه که یه پروژه به ثمر رسیده هم مردم استفاده میکنن هم چند نفر مشغول به کار شدن

 2. خدا وکیل چطور فکر میکنید، چطور نگاه میکنید که میگید بروجرد از مرکز استان زیبا تر و بهتر است
  خدا وکیل زیبایی شهر خرم آباد را نمیشه توصیف کرد طوری که در تعطیلات نوروز خرم‌آباد میزبان درصد بالایی از مسافران نوروزی است
  بیخودی به خودتون فشار نیارید بروجرد فعلا واسش خیلی زوده بخواد مرکز باشه حتی نباید اسم مرکز را هم بیاره

  1. از مسؤلین خودتون بپرس تونستین انجام بدین نتونستین نیا چرت و پرت بگو بروجرد اینجوره و فلان
   معلومه قشنگ بهت فشار اومده
   اینقدم قک نکن خرم آباد بهتره تعصب نداشته باش

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close