اخبار بروجردلرستان

رییس جهاد کشاورزی لرستان: بحران مرغ را رد کردیم!/مرغ مصوب کیلویی ۷۳ هزار تومان

روزهای بروجرد– رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: با تلاش‌های صورت گرفته بحران مرغ در استان را پشت سر گذاشتیم.

عماد شاهرخی در جمع مدیران و رؤسای جهاد کشاورزی شهرستانهای لرستان با اشاره به ضرورت قلع و قمع زمین‌های غیرمجاز، اظهار داشت: حفظ و صیانت از زمین‌های کشاورزی یک ضرورت است و بایستی توجه ویژه ای به آن شود.

او گفت: طبق رصدی که از سایر استان‌ها داشتیم بحث قلع و قمع اراضی به صورت مستمر در حال انجام است، در استان ما نیز این مهم در دستور کار است که بایستی نسبت به گذشته با سرعت بیشتری انجام گیرد.

رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان، ادامه داد: زمین‌های کشاورزی غیرمجاز طبق قوانین بایستی قلع و قمع شوند که رؤسای شهرستان‌ها نیز در این حوزه با جدیت کار را پیش ببرند.

شاهرخی در زمینه عملکرد رؤسای جهاد کشاورزی شهرستان‌ها در بحث تنظیم بازار، گفت: با تلاش‌های صورت گرفته بحران مرغ در استان را پشت سر گذاشتیم و در حال حاضر نیز با تمهیداتی که شده برابر برنامه ریزی و سیاست‌های ابلاغی در شهرستان‌ها مشکل تولید مرغ نداریم و باید این روند ادامه داشته تا شاهد آرامش وثبات بیشتری در بازار باشیم.

او با بیان اینکه نظارت مهم‌ترین مشکل ما است، اظهار داشت: طبق مصوبه قیمت مصوب هر کیلو ۷۳ هزار تومان است و مرغداری‌ها موظف هستند ۹۰ درصد تولیدات خود را به کشتارگاه‌ها ارسال کنند در غیر این صورت از طریق تعزیرات حکومتی باید پاسخگو باشند.

شاهرخی خطاب به مدیران جهاد کشاورزی شهرستان‌ها، عنوان کرد: مدیران بایستی نظارت مستمر در مرغداری‌ها و کشتارگاه‌ها و مراکز عرضه به نحو احسن داشته باشند چرا که کمبود مرغ نداریم اما در حوزه نظارت بایستی تلاش بیشتری داشته باشیم.

 

منبع: مهر

تگ ها

مقالات مشابه

1 thought on “رییس جهاد کشاورزی لرستان: بحران مرغ را رد کردیم!/مرغ مصوب کیلویی ۷۳ هزار تومان”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close