اخبار لرستانویژه ها

۹۶ درصد درآمدهای لرستان از طریق مالیات است

روزهای بروجرد– رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان با بیان اینکه ۹۶ درصد درآمدهای استان از طریق مالیات است، گفت: جمع درآمدهای استانی در ۸ ماهه سال، ۱۴ هزار و ۹۵۳ میلیارد ریال است.

سمانه حسن‌پور در نهمین جلسه ستاد درآمد لرستان که عملکرد ۸ ماهه درآمدهای عمومی استان مورد بررسی قرار گرفت، بیان کرد: خوشبختانه امسال ستاد درآمد استان با برنامه‌ریزی دقیق‌تری عملکرد مطلوبی در تحقق درآمدهای مالیاتی داشته و در این خصوص وظیفه اعضای ستاد درآمد، حمایت از اداره‌کل مالیات استان است.

او به بررسی عملکرد ستاد درآمد پرداخت و افزود: جمع درآمدهای استانی در ۸ ماهه سال، ۱۴ هزار و ۹۵۳ میلیارد ریال بوده که معادل ۹۶ درصد مصوب ۸ ماهه بوده و این در حالی است که در سال گذشته در همین مقطع ۸۶ درصد درآمدهای استان محقق شده بود.

رییس ستاد درآمد لرستان ادامه داد: از کل این درآمدها، ۴۶۹۶ میلیارد ریال مالیات برکالا و خدمات، ۵۳۸۳ میلیارد ریال مالیات بر درآمد، ۳۲۷۳ میلیارد ریال مالیات بر شرکت‌ها، ۶۶۹ میلیارد ریال مالیات بر ثروت بوده است.

حسن‌پور در پایان بیان کرد: ضمن تشکر از امور مالیاتی، می بایست در ماه‌های باقیمانده از سال جاری، با برنامه‌ریزی و پیگیری‌های مستمر درآمدهای مصوب استان به طور کامل محقق شود.

 

 

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close