اخبار لرستانورزش

استاندار لرستان: ورزشگاه ۱۵ هزارنفری خرم‌آباد در آینده نزدیک افتتاح می‌شود

روزهای بروجرد– استاندار لرستان تأکید کرد: ورزشگاه ۱۵ هزارنفری خرم‌آباد در آینده نزدیک افتتاح می‌شود.

به گزارش مهر، فرهاد زیویار در حاشیه بازدید از تمرینات تیم ملی کشتی آزاد جوانان در خرم‌آباد، اظهار داشت: رایزنی‌های مقدماتی با فدراسیون کشتی به‌منظور میزبانی لرستان از مسابقات ملی و برون‌مرزی انجام شده که در ادامه آن پیگیری‌های لازم انجام خواهد شد.

او با اشاره به تأثیرات مؤثر برگزاری اردوها از جمله اردوی تیم ملی آزاد جوانان و مسابقات ملی و برون‌مرزی کشتی در داخل استان، اظهار کرد: برگزاری این چنین اردوها یک فرصت است که ظرفیت‌های کشتی استان را پویاتر و شکوفاتر خواهد کرد.

 

استاندار لرستان، به قهرمانی تیم کشتی آزاد جوانان لرستان در کشور که برای اولین‌بار در تاریخ کشتی لرستان پاییز گذشته محقق شد اشاره کرد و گفت: این دستاوردها ماحصل برنامه‌ریزی مدون و شکوفا کردن ظرفیت‌های داخل استان است که میزبانی از تیم‌های ملی با انگیزه‌ای که در جوانان ایجاد می‌کند می‌تواند شتاب این شکوفایی را دوچندان کند.

زیویار ضمن تشکر از مدیرکل ورزش و جوانان، رئیس هیأت کشتی و سرمربی تیم ملی آزاد جوانان به‌خاطر برگزاری اردوی آماده‌سازی این تیم در استان لرستان، عنوان کرد: تدوین یک برنامه مناسب برای افزایش زیرساخت برگزاری مسابقات کشتی در استان در دستور کار قرار دارد.

او ادامه داد: بستر توسعه فضاهای برگزاری رقابت‌های کشتی در استان وجود دارد که نیازمند اعتبار است و ما تلاش می‌کنیم بتوانیم آن را تأمین کنیم.

استاندار لرستان در ادامه در مورد آخرین وضعیت استادیوم ۱۵ هزارنفری خرم‌آباد، گفت: این مجموعه تقریباً تکمیل است و تنها بخش‌هایی از چمن آن ایراد دارد که هماهنگی‌های لازم با پیمانکار آن انجام شده تا سریع‌تر این نقیصه رفع شود.

زیویار افزود: در آینده نزدیک این استادیوم افتتاح شده و رایزنی‌هایی نیز برای استفاده تیم لیگ یکی استان یعنی خیبر برای استفاده از آن انجام شده است.

او همچنین به ابراز گله‌مندی قهرمانان پاراالمپیکی استان در مورد عدم دریافت پاداش مدال‌های پاراالمپیکی و پاراآسیایی اشاره کرد و گفت: جلساتی را با مدیرکل راه و شهرسازی و شهرداران مربوط برگزار خواهیم کرد تا حق این قهرمانان نیز ادا شود.

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close