اخبار بروجردحوادث

دستگیری قاتل فراری و همدستانش در بروجرد

روزهای بروجرد– فرمانده انتظامی بروجرد گفت: قاتل فراری به همراه ۲ همدستش در کمتر از ۲۴ ساعت از ارتکاب به قتل در بروجرد دستگیر شدند.

سرهنگ مهدی مهدوی کیا در گفت‌وگو با فارس افزود: قاتل فراری به همراه ۲ همدستش در کمتر از ۲۴ ساعت از ارتکاب به قتل در بروجرد شناسایی و دستگیر شدند. 

او اظهار داشت: در پي وقوع يک فقره قتل با سلاح سرد در يکی از روستاهاي بروجرد، رسيدگی به موضوع در دستور کار پليس آگاهي قرار گرفت.

فرمانده نیروی انتظامی بروجرد گفت: ماموران پليس آگاهی بروجرد با همکاری پليس اطلاعات لرستان با اقدامات پليسی، طي يک عمليات منسجم و غافلگيرانه، قاتل و ۲ همدست وی را در کمتر از ۲۴ ساعت در مخفيگاه‌شان دستگير و يک قبضه سلاح سرد بکارگيری شده در امر قتل از آنان کشف کردند.

مهدوی‌کیا با اشاره به اينکه متهم انگيزه ارتکابی به قتل را اختلافات خانوادگی عنوان کرد افزود:،خاطر متهم و همدستان وی پس از تشکيل پرونده برای سير مراحل قانونی تحويل مراجع قضائی شدند.

او اظهار داشت: مردم عزيز همواره بايد آستانه صبر و تحمل خود را بالا ببرند، پليس به طور مستمر برای برقراری نظم و امنيت و برخورد با مجرمان آماده بوده و انتظار می‌رود شهروندان عزيز نيز ضمن همکاری مستمر با پليس، با اطلاع از هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طريق پل ارتباطي ۱۱۰ اطلاع دهند.

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close