اخبار بروجرداخبار لرستان

آغاز اکران فیلم های جشنواره فجر در بروجرد و خرم‌آباد

روزهای بروجرد– مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در آیین رونمایی از پوستر چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر در بروجرد با بیان اینکه بروجرد یکی از قطب‌های فرهنگی در لرستان و کشور محسوب می‌شود بر استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی و هنری این شهرستان تأکید کرد.

منصور احمدی در این مراسم با اشاره به اینکه شهرستان بروجرد به عنوان یکی از قطب‌های فرهنگی لرستان و کشور محسوب می‌شود از آمادگی این اداره کل برای چاپ کتاب بروجرد خبر داد و افزود: چاپ و انتشار کتاب مفاخر و مشاهیر و فرزانگان بروجرد سبب می‌شود این بزرگان فراموش نشوند. 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با بیان اینکه شهر بروجرد از دیرباز مهد علمای دین، فرهیختگان ادبیات و هنرمندان بوده است بر استفاده از ظرفیت هنرمندان و فرهیختگان این شهر  در همه زمینه‌ها تأکید کرد.

وی درباره اکران چشنواره فیلم  فجر نیز بیان داشت:  فیلم‌های جشنواره فجر از دوشنبه ۱۷ بهمن تا دوشنبه ۲۴ بهمن در سانس‌های ساعت ۱۶، ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ برای دوستداران هنر هفتم به نمایش در خواهد آمد.

احمدی بر ضرورت افزایش امید و نشاط در جامعه تأکید کرد و افزود: با اطلاع‌رسانی درست و فراهم‌سازی شرایط برای حضور پر شور مخاطبان در سینما، امیدواریم جشنواره فیلم فجر امسال با استقبال خوب مخاطبان روبه‌رو شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با بیان اینکه علاقه‌مندان برای تهیه بلیط فیلم‌های مورد نظر خود از ساعت ۱۸ امروز (۱۶ بهمن) می‌توانند نسبت به تهیه بلیط اقدام کنند افزود: ۲۰ فیلم از جشنواره امسال در سینما استقلال خرم‌آباد و سینما فلسطین بروجرد اکران خواهد شد.

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close